Veto Pro Pac

Torby narzędziowe Veto Pro Pac, to marka PREMIUM która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających, z najwyższą starannością i bezkompromisową jakością wykonania.

Produkty Veto Pro Pac od 2002 roku są cenione na całym świecie przez: elektryków, monterów, automatyków, techników serwisowych, mechaników, hydraulików, cieśli szalunkowych, stolarzy, a nawet przydomowych majsterkowiczów.
Nasze produkty- torby narzędziowe charakteryzują się niespotykaną dotąd jakością i funkcjonalnością, co przekłada się na dbałość o swoje narzędzia i sprzęt, dzięki pionowemu składowaniu ich wewnątrz.
Veto Pro Pac, to marka, która nie ma sobie równych na rynku.

Działamy w Polsce od 2020 roku.


Nasza Filozofia

Torba narzędziowa powinna spełniać kilka podstawowych funkcji: Po pierwsze, powinna przechowywać narzędzia w miejscu, do którego można łatwo się dostać. Po drugie, powinna chronić ich w miejscu pracy, w drodze na miejsce pracy i wszędzie pomiędzy. I wreszcie torba narzędziowa powinna zapewniać wygodę noszenia narzędzi.

Ale od poczatku. Jak wszystko, co jest trwałe, torby narzędziowe VETO PRO PAC zbudowane są na solidnej podstawie. W tym przypadku jest to podstawa z polipropylenu o grubości 3 mm, która jest nie tylko wodoodporna, ale także odporna na upadki z drugiego piętra. Następnie ustawiliśmy system przechowywania w pionie, używając wewnętrznych kieszeni wykonanych z impregnowanego PCV 1800 denierów, wodoodpornego nylonu, który może znieść wszystko.

Podczas gdy torby narzędziowe VETO PRO PAC można uznać za torby miękkie, to mimo to nie zapadają się i nie tracą kształtu jak torby z płótna czy też innych materiałów syntetycznych. Dzieje się tak, ponieważ każda torba narzędziowa VETO PRO PAC wykorzystuje opatentowany zintegrowany panel środkowy, który rozciąga się na samym dole torby. Pozwala to na łatwy dostęp i zrównoważony rozkład obciążenia, skutecznie uniemożliwiając regularne wizyty w gabinecie kręgarza.
Uchwyt w torbach narzędziowych VETO PRO PAC jest inny niż wszystkie jakie kiedykolwiek wcześniej doświadczyłeś. Jest on ergonomicznie zaprojektowany dla usztywnienia dłoni i jest umieszczony na zawiasach dla dodatkowej trwałości. Zwija się również z przodu lub z tyłu, w zależności od konfiguracji.